میز پذیرایی مسافرتی خودرو مدل Shunwei 1503

 

 

 

کد محصول: 1898

دارای 2 عدد جا لیوانی، استند موبایل و میز غذاخوری

ابعاد 34×20×3 سانتی متر

ساخته شده از پلاستیک ABS با کیفیت

تاشو و کم جا با تحمل وزن بالا

امکان نصب بر روی تمامی خودرو ها

مجهز به دو گیره آویز در زیر میز

ارسال کد 17882898  به 100010220

قیمت محصول:495,000 تومان

 

 

معرفی و مشخصات میز پذیرایی خودرو مدل Shunwei 1503

 

یک سفر دلچسب و دل انگیز با به همراه داشتن لوازم سفر حرفه ای لذت بخش تر نیز خواهد شد. میز پذیرایی خودرو مدل Shunwei 1503 محصولی با کیفیت، کم جا و سبک است که که به راحتی میتواند در طول مدتی که در اتومبیل شخصی خود هستید بتوانید آن را بر روی پشت صندلی خودرو نصب کنید و از فضای بزرگی که در اختیارتان قرار میدهد کمال استفاده را ببرید.

 

میز پذیرایی شانگوی 1503؛ محصولی با اصالت و با کیفیت است که به راحتی بر روی پشت صندلی خودرو با کمک بند نگهدارنده سگکی دار قرار می گیرد و با بازشدن، یک میز تمام عیار پذیرایی به فضای پشت خودروتان می دهد. این میز دارای ابعاد 34×20×3 سانتی متری است که پس از باز شدن 2 استند قرارگیری نوشیدنی و بطری آب یا نوشابه در اختیارتان می گذارد و همچنین دارای بخشی به عنوان نگهدارنده تلفن همراه و متعلقات آن می باشد که میتواند در عین مسافرت، نمایش کارتون برای کودکانتان یا فیلم برای سرنشینان عقب خودرو به ارمغان بیاورد.

 

این محصول تاشو است و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان آن را باز یا بسته نمود و فضای بسیار کمی را از فضای عقب اتومبیل میگیرد.

 

با کمک این محصول فضای عقب پشت خودرو خود را دلنشین تر از گذشته کنید و از ریختن انواع مایعات و مواد خوراکی در پشت خودرو که ممکن است بر اثر تکان های خودرو این اتفاق ناگوار بیوفتد را جلوگیری کنید چرا که میز پذیرایی خودرو شانگوی مدل 1503 دارای استند های ایمن است که از ریختن هرگونه مواد درون لیوان، بطری و ... و با استند تلفن همراه از افتادن آن به طور کامل جلوگیری کند.

 

لازم به ذکر است در بخش زیرین این محصول دو گیره آویز قرار دارد که میتوانید به راحتی لوازم خود را به آن آویز کنید یا کیسه زباله بر آن نصب کنید تا حتی در طول سفر نیز همیشه فضای خودرویتان تمیز و مرتب باشد